Objevte váš nový
obchod MALL na Allegro.
Objevte váš nový
obchod MALL na Allegro.
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 410952

Panasonic Lumix DMC-FZ28 Black

Panasonic Lumix DMC-FZ28 Black

Nový a velice inteligentní superzoom s označením DMC-FZ28 ve stříbrném a černém provedení. 18× optický zoom s počátečním širokoúhlým ohniskem 27mm a maximálním 486mm, videosekvence ve kvalitě HD, české menu a mnoho manuálních a automatických funkcí. Celý popis
Produkt se již neprodává
6 777 Kč
Zboží od: MALL
6 777 Kč

Recenze (0)

Eduard R.
31.12.2011
Ověřený nákup
S výrobkem jsem celkem spokojen. Co mně trochu vadí je náladovost křížového ovladače a dost nepříjemné ovládání rychlosti zoomu.
Marek V.
12.12.2009
Ověřený nákup
Za tu cenu.Super.
Milan B.
8.12.2009
Ověřený nákup
Perfektně fungující optický stabilizátor, velký rozsah zoomu, HD video, slušné makro, skvělá výdrž na jedno nabití akumulátoru... Jsem s tímto foťákem velmi spokojen - ačkoli při hodnocení kvality jako takové bych 5 hvězdiček nedal (4 ano; zejména kvůli šumu už při 400 ISO), tak poměr ceny a výkonu si těch 5 hvězdiček určitě zaslouží. Krátce po koupi jsem myslel, že mě budou omezovat pouze 4 uložitelná uživatelská nastavení (MyMode, Custom Mode). Není tomu ale tak - sposta věcí se snadno a rychle přepne přímo tlačítky na těle foťáku (makro, bracketing...). Takže i ty čtyři jsou více než dost (a to u mého staršího Olympusu C-5050 jsem jich používal sedm).
Pavel A.
28.5.2009
Ověřený nákup
S fotoaparátem jsem velice spokojen,umí bezvadné fotky,ostrý obraz,jeho přednost 18krát optický zoom je také ůchvatný.Nemluvim o široké nabídce programů nastavení.Velice příznivá cena,vřele doporučuji.Pavel A.
Arnošt V.
27.5.2009
Ověřený nákup
Jsem velmi spokojen a nákup splnil mé očekávání. Je velmi dobrá kvalůita snímků, množství funkcí a výhoda je i volitelná čeština. Před koupí tohoto fotoaparátu jsem měl Panasonic Lumix DMC-FZ5EG a byl jsem také spokojen. Doporučuji. Arnošt Vajzr
Petr K.
22.5.2009
Ověřený nákup
Profesionalni fotografove asi budou komentovat chyby v textu, ale ja jsem amater a potrebuje univerzalni pristroj a ne byt ovesene nekolika ruznymi pristroji jak Japonec v Praze. Tento fotak plne splnuje me potreby. Je to hezka hračka, ktera skvele padne do ruky. Je bohuzel vetsi, coz pro milovniky krabicek do kapsy je spise na zavadu. Ja takove fotaky nemusim, protoze obcas dostanu chut fotak dat na stativ a hrat si s casy a clonou. Krabicky s automatickym modem jsou sice skladne, ale kvalita fotek je pak spise horsi. Problemem FZ18 je jeho maly cip. Bohuzel velikost cipu se projevi na kvalite snimku pri vysokem rozlišeni a zvetseni, hlavne kdyz se foti v mistnosti nebo na ostrem slunci. Dosah vestaveneho blesku je dostatecny. Na co jsem si velice rychle zvykl pri pouzivani fotaku od Panasonicu, je jeho ovladani. Joystick na rychly pristup a ovladani zakladnich parametru fotaku je naprosto vyjimecny. Co velice ocenuji je moznost porizeni HD videa. Je ale nutne si koupit kartu s velkou kapacitou pac 8 min zabere 2GB. Myslim, ze maximalni delka videa je dostatecna, protoze ruku na srdce, pokud nenahravate vasi ratolest pri hodinovem vystoupeni, tak se do 8 minut bez problemu vlezete. Vsechny videa pak davam do avi (xVid) a zmensi se to asi na petinu. Kvalita je plne zachovana, dokonce si myslim, ze subjektivne je obraz po prekodovani lepsi... Celkove mi fotak naprosto vyhovuje (fotim rodinku pri ruznych prilezitostech, sem tam nejakou konferenci bez blesku ap.). Muj nazor je ale zatizen tim, ze vsechny fotaky, ktere jsem si kdy koupil pro svou soukromou potrebu, byly z dilny Panasonicu. Pak kdyz vezmu do ruky fotak jine znacky, zda se mi ovladani zmatene.