LEGO City Police 60175 Loupež na horské řece
Jak dopadne napínavá policejní akce na horské řece? Podaří se policistům dopadnout zloděje na obojživelném vozidle? Strom se včelím úlem může navíc spadnout kdykoli.
Celý popis
Produkt se již neprodává
1 079 Kč
Zboží od:
MALL
1 079 Kč
Popis
Specifikace:
- Tato sada obsahuje scenérii s loupeží na horské řece.
- Součástí je policejní hydroplán a obrněná dodávka, zlodějův obojživelný vůz s řetězem a hákem a padající strom se včelím úlem.
- Sada obsahuje také 4 minifigurky: policejního pilota, člena ochranky a 2 zločince.
- Z hydroplánu zle zaměřitelným síťometem vystřelit síť na obojživelné vozdilo.
- Součástí je také bohaté příslušenství, například: motorová pila, 4 zlaté desky, 2 zlaté cihličky, pouta, síť, páčidlo a skládací paleta.
- Počet dílků: 387.
- Řada: City Police.
- Rozměry policejního hydroplánu: 21×20×10 cm.
- Rozměry obrněné dodávky: 13×7×5 cm.
- Rozměry obojživelného vozu zločinců: 10×5×5 cm
- Rozměry balení: 39×27×8 cm.
- Vhodné pro děti od 5 do 12 let.
Legendární dánská stavebnice LEGO nabízí produkty určené dětem od těch nejmenších až po dospívající. Populární je rovněž mezi dospělými fanoušky. Vlajkovým produktem je původní série stavebnic obsahující tzv. Lego bricks, malé lego kostičky, které se dají libovolně skládat dohromady. Ty jsou ještě doplněny velkým množstvím dalších různobarevných dílů, minifigurkami (také nazývané minifigures) a spoustou dalšího, vzájemně kompatibilního materiálu. Z Lega lze postavit prakticky cokoliv – automobil, letoun, vlak, dům, hrad nebo zámek, sochu, vesmírné plavidlo a dokonce i funkčního robota.