Cena
Štítek
Dostupnost
Zboží od
- Řadit podle
- Doporučujeme
- Nejnižší ceny
- Nejvyšší ceny
- Hodnocení
- Nejprodávanější
Hlavní hrdina románu, Max Skinner, má dost londýnského finančního světa, a tak využije možnosti přestěhovat se do jižní Francie, kde zdědil po svém strýci venkovský dům.
můžete mít 15.1. - 17.1.
Max Skinner je jedním z mladých dravých finančníků londýnského City.
můžete mít 15.1. - 17.1.
Kamila Jameson-Porterová, šéfredaktorka newyorského, velmi módního časopisu, vyšle svého nejlepšího fotografa André Kellyho do jižní Francie vytvořit snímky luxusního sídla jednoho význačného podnikatele.
můžete mít 15.1. - 17.1.
Simon Shaw si zdánlivě nemá nač stěžovat: je mu dvaačtyřicet, je zdravý, bohatý a úspěšný. Jenomže se zrovna rozvedl a jeho bývalá žena se ho snaží připravit nejen o spoustu peněz, ale (za vydatného přispění jeho klientů) i o všechnu energii.
můžete mít 15.1. - 17.1.
Romantický příběh s kriminální zápletkou plný humoru i napětí. Simon Shaw, šéf dobře prosperující londýnské reklamní agentury, se vydá na dlouho odkládanou dovolenou do slunné Francie.
můžete mít 13.1. - 14.1.
Vše začíná v kopcích nad Los Angeles, v extravagantní rezidenci s velkolepým vinným sklepem právníka holywoodských hvězd Dannyho Rotha, který se chce pochlubit svou ohromující sbírkou vín vynikajících ročníků, a tak pozve novináře.
můžete mít 15.1. - 17.1.
Marseille … je to zvláštní místo, založené před více jak šestadvaceti stoletími, dříve než Paříž začali nazývat Paříž. A ve srovnání s ní je rozlohou Marseille dvojnásobná a po celém pobřeží zastavěná.
můžete mít 15.1. - 17.1.
Poslední jednorožec, slavná kniha Petera S. Beagla plná poetiky, čar a kouzel, v sobě skrývá také spoustu lehce humorného nadhledu, což je natolik neotřelá a pestrá kombinace, že se dodnes po právu těší celosvětové oblibě.
můžete mít 15.1. - 17.1.
Japonsko před několika desetiletími vyhrálo druhou světovou válku. Američané uctívají jejich vznešeného císaře a nikdo nepochybuje o tom, že válečná brutalita vítězů byla jen exemplárním příkladem. Nikdo, až na Washingtony – tajemnou skupinu bojovníků za svobodu.
můžete mít 15.1. - 17.1.
Jadrnci – démoni, co planou sžíravou nenávistí k lidstvu, přicházejí noc co noc v děsivé podobě a rozsévají zkázu, smrt a utrpení.
můžete mít 15.1. - 17.1.
Antonia má sen, že jednou bude dirigovat mezinárodně uznávaný orchestr. Problém je ale v tom, že je žena a píše se rok 1926. Od dívek se očekává, že se vdají a budou mít děti, ne že půjdou na konzervatoř. Ona je ale pevně odhodlaná jít za svým.
můžete mít 16.1. - 17.1.
Sborník k šedesátým narozeninám Vladimíra Papouška přináší texty jeho bývalých i současných kolegů, spolupracovníků a někdejších studentů.
můžete mít 15.1. - 17.1.
Sigismund Bouška (1867–1942) zůstával mnoho let zcela neprávem stranou hlubšího zájmu badatelů i širší veřejnosti.
můžete mít 15.1. - 17.1.
Příběh o lidském neštěstí umocňovaném lhostejností ostatních otevírá téma k zamyšlení: Zmizela bída a zoufalství popisované v Bezručových Slezských písních opravdu ze světa, nebo se jenom schovávají do míst, kam se raději nedíváme.
můžete mít 15.1. - 17.1.
Soubor sloupků, který držíte v ruce, představuje creme de la creme mého dlouholetého pravidelného oslovování čtenářů.
můžete mít 13.1. - 14.1.
Kniha je pokusem o připomenutí svérázu dopisní formy vyjádření, třebaže se v tomto případě jedná o soubor fiktivních dopisů. Jejich adresáty jsou však zcela konkrétní teoretici revoluce, a to z různých období dějinného vývoje.
můžete mít 15.1. - 17.1.
Mladý intelektuál Martin Klučka pochází z Hlučínská, ale žije v Praze, kde vystudoval dějiny umění a pokračuje v doktorandském studiu. Jeho život nemá pevné kontury. Přestože se v Praze cítí osamocený a vykořeněný, návrat do rodného kraje je pro něj nepředstavitelný.
můžete mít 13.1. - 14.1.
Říká se, že spatřit dvojníka přináší neštěstí
Mickey Watts, dvaačtyřicetiletý obráběč z Maine ve Spojených státech amerických, který se dostal do Čech jako technik, je obyčejný chlapík.
můžete mít 16.1. - 17.1.
Porozumět vlastnímu životu a najít sám sebe nemusí nutně znamenat výhru.
Představme si obraz Pietera Brueghela Straka na šibenici.
můžete mít 16.1. - 17.1.
Petr Drulák, bývalý diplomat a politolog, se věnuje českému zájmu a konzervativnímu socialismu, jejich prizmatem rozebírá domácí i zahraniční politiku. Bývalý disident, advokát a premiér Ján Čarnogurský se zabývá slovenskou otázkou z pohledu katolického a slovanského.
můžete mít 15.1. - 17.1.
V domově pro židovské seniory dojde ke dvěma náhlým úmrtím. Jedná se o nehodu, nebo o vraždu? Protože na šábes se nevraždí, není přivolána policie, ale soukromý detektiv.
můžete mít 15.1. - 17.1.
Jak souvisí nález mrtvoly mladé ženy v pražské Šárce s předcházející neobjasněnou vraždou mladé dívky? Stopy vedou do historie židovské komunity. Sobotní procházka slunečnou přírodou se poněkud vymkne.
můžete mít 15.1. - 17.1.
Jako bychom otáčeli stránky románu americké drsné školy: osamělý, manželkou odkopnutý detektiv se ujímá případu, aby se dostal z deprese. Tento styl podporují i další postavy – drsný motorkář či majitel košer restaurace Ramba.
můžete mít 15.1. - 17.1.
Tohle je knížka obrazů. Knížka obrazů slečny Evičky a kocoura Leoše. Tohle je knížka jejich nekonečné fantazie. Čeká vás Zlor. A Trávníkářka. A Blahovník. A Bob. Čeká vás Snídaně pod zlým stromem. A Ramones. A sprostý pán, pan Pidlot sám.
můžete mít 15.1. - 17.1.