10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 42979819

ASTA Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Speciální záchytná nádoba naolej pod nápravy adiferenciály, objem 3litry, svýlevkou – ASTA A-9004TR Nádoba (tzv. vana) napoužitý olej spůlkulatým tvarem. Hodí senapř. pro vypouštění oleje znáprav, diferenciálů atd. Díky tvaru je také možno nádobu umístit např. doráfku nákladního auta (zachycuje olej Celý popis
283 Kč
Zboží od: MojeDílna
283 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

22.7.2024 na výdejním místě
22.7.2024 na vaší adrese

Popis

Speciální záchytná nádoba na olej pod nápravy a diferenciály, objem 3 litry, s výlevkou – ASTA A-9004TR

Nádoba (tzv. vana) na použitý olej s půlkulatým tvarem. Hodí se např. pro vypouštění oleje z náprav, diferenciálů atd. Díky tvaru je také možno nádobu umístit např. do ráfku nákladního auta (zachycuje olej, který vytéká z nábojů kol po sejmutí krytů).

Snadná manipulace díky bočním madlům a otvoru pro vylévání v čelní hraně – nehrozí nechtěné rozlití oleje.

Vyrobeno z odolného polyethylenu (PE) – odolné vůči většině rozpouštědel (při teplotě nižší než 60 °C), oleji, benzínu, alkoholu, kyselinám, zásadám a chemikáliím. Nádoba se neohýbá, ani když je vypouštěný olej ještě teplý.

Technické parametry:
- objem: 3 litry
- délka: 31 cm
- šířka: 24,5 cm
- výška: 15,5 cm