10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11837504

ASTA Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy -

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Speciální záchytná nádoba na olej pod nápravy a diferenciály, objem 3 litry, s výlevkou – ASTA A-9004TR. Nádoba (tzv. vana) na použitý olej s půlkulatým tvarem. Hodí se např. pro vypouštění oleje z náprav, diferenciálů atd. Celý popis
Ušetříte 59 Kč 492 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy.
433 Kč
Zboží od: kltools.cz
433 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

21.8.2024 na výdejním místě
21.8.2024 - 22.8.2024 na vaší adrese

Popis

Speciální záchytná nádoba na olej pod nápravy a diferenciály, objem 3 litry, s výlevkou – ASTA A-9004TR

Nádoba (tzv. vana) na použitý olej s půlkulatým tvarem. Hodí se např. pro vypouštění oleje z náprav, diferenciálů atd. Díky tvaru je také možno nádobu umístit např. do ráfku nákladního auta (zachycuje olej, který vytéká z nábojů kol po sejmutí krytů).

Snadná manipulace díky bočním madlům a otvoru pro vylévání v čelní hraně – nehrozí nechtěné rozlití oleje.

Vyrobeno z odolného polyethylenu (PE) – odolné vůči většině rozpouštědel (při teplotě nižší než 60 °C), oleji, benzínu, alkoholu, kyselinám, zásadám a chemikáliím. Nádoba se neohýbá, ani když je vypouštěný olej ještě teplý.

Technické parametry:
- objem: 3 litry
- délka: 31 cm
- šířka: 24,5 cm
- výška: 15,5 cm