Deante Jednopáková umyvadlová baterie 11,3 cm koupelnová černá čtvercová podložka Anemon
Popis
Jednopáková umyvadlová baterie je ideální volbou pro milovníky moderních, minimalistických koupelen, které si zakládají na geometrických tvarech a výrazných akcentech.
Baterie je vyrobena z mosazi a vyznačuje se čtvercovým tvarem těla a plochou, precizně vyrobenou pákou, které jí v kombinaci s matnou černou barvou dodávají elegantní, industriální vzhled.
Je ideální volbou pro koupelny ve skandinávském, moderním nebo loftovém stylu, kde jsou důležité jednoduché, ale výrazné designové prvky.
Výhody:✅ Elegantní matný povrch – Saténově černá povrchová úprava baterie, která je výsledkem inovativní technologie, je odolná vůči otiskům prstů a jiným nečistotám, což usnadňuje její každodenní údržbu.
✅ Geometrický design – Obdélníkové tělo a plochá páka vytvářejí minimalistický, ale výrazný celek, vhodný do moderních koupelen.
✅ Úspora vody – Baterie je vybavena voštinovým perlátorem, který provzdušňuje proud vody a poskytuje jemnost a pohodlí při snížené spotřebě vody.
✅ Nízký průtok vody – Třída průtoku Z (4–9 l/min) umožňuje šetřit vodou, přispívá k nižším účtům a pečuje o životní prostředí.
✅ S nadná údržba – Díky povrchové úpravě Nero se baterie snadno čistí – stačí ji otřít měkkým hadříkem.
✅ Tichý provoz – Akustická skupina I znamená, že baterie pracuje tiše, což zajišťuje pohodlí v koupelně.
Parametry:✅ Series: ANEMON
✅ Materiál: mosaz
✅ Povrchová úprava: Nero (černá, matná)
✅ Typ baterie: Jednopáková, směšovací
✅ Způsob montáže: Stojící
✅ Třída průtoku: Z – 4–9 l/min
✅ Akustická skupina: I (x ≤ 20 dB)
✅ Velikost keramické hlavice: 35 mm
✅ Typ výtoku: Pevný
✅ Vzdálenost výtoku: 113 mm
✅ Materiál výtoku: mosaz
✅ Typ perlátoru:: Honeycomb
✅ Velikost perlátoru: M24
✅ Délka: 450 mm
✅ Závit od instalace: 3/8''
✅ Připojovací závit: M10