10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 47217336

Intesi Kulatý stůl Soleilo 80 cm

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kulatý stůl Soleilo 80 cm Celý popis
5 025 Kč
Zboží od: d2design.cz
5 025 Kč
S novou kartou za

Popis

Kulatý stůl Soleilo 80 cm s výškou 62,5 cm – jedinečný doplněk vaší domácnosti

pr.Konferenční stolek Soleilo s ednicí 80 cm a výškou 62,5 cm je ideálním řešením pro ty, kteří ocení nejen funkčnost, ale i estetiku. Jeho kulatý tvar a přírodní dubová barva z něj udělají mimořádně výrazný doplněk každého interiéru. sk.Stůl je vyroben z MDF, je mimořádně trvanlivý a odolný proti poškození a jeho 2 cm horní deska vám umožní umístit na něj mnoho předmětů.

Stolek Soleilo – funkčnost v moderním stylu

Stůl Soleilo v sobě spojuje funkčnost a moderní design. Jeho jedinečný tvar a přírodní dubová barva z něj dělají mimořádně výrazný doplněk každého interiéru. Stůl je vyroben z MDF desky a je mimořádně trvanlivý a odolný proti poškození. Lze jej snadno sladit s různými styly interiéru – od skandinávského přes boho až po moderní.

Stůl Intesi – záruka kvality

Stůl Soleilo je produktem značky Intesi, která je zárukou nejvyšší kvality. Stůl je vyroben z MDF a pokryt dýhou, která připomíná přirozenou kresbu dubového dřeva, a je tak nejen estetický, ale také odolný. Jeho maximální nosnost je 40 kg, takže na něj můžete umístit mnoho předmětů – od šálku kávy přes knihu až po dekorace.

Přírodní dub – všestrannost a elegance

Stolek Soleilo je vyroben v přírodním dubu, který mu dodává elegantní a univerzální charakter. Díky tomu se skvěle hodí do interiérů ve skandinávském i moderním stylu. Přírodní dub je barva, která nikdy nevyjde z módy a bude dokonalým pozadím pro mnoho dalších barev a materiálů.

Dobré vědět

  • Stůl Soleilo je výrobek společnosti Intesi, vyrobený z MDF desky a potažený dýhou imitující dubové dřevo.
  • Stůl s neobvyklou výškou 62,5 cm se bude hodit zejména do domácí kavárny nebo kávového koutku.
  • pr.Stůl má kulatý tvar aednici 80 cm, díky čemuž je mimořádně funkční a umožňuje umístit na něj mnoho předmětů.
  • Stolek je odolný a nepoškozený, jeho maximální nosnost je 40 kg.
  • Stolek je k dispozici v přírodním dubovém provedení, které je univerzální a elegantní.
  • Stůl vyžaduje vlastní montáž.