Yaomedica Pročištění přehrady 50 ml
Popis
Ideální složení, maximální síla a účinnost
Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti se používá jen ta nejkvalitnější surovina. Bylinky či houby se nejprve na speciálním stroji nadrtí na velmi jemný prášek, dále se macerují v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát se každý den dynamizuje a hotové tinktury už se nijak neředí. Což je velmi důležité.
Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti.
Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.
Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:
Kokotice čínská (Cuscuta chinensis, semena)- Antioxidant
Ječmen obecný (Hordeum vulgare, semena)
- Normální funkce jater a žlučníku
Serenoa plazivá (Saw Palmetto, Serenoa repens)
- Normální funkce prostaty
- Růst vlasů
- Normální funkce močové soustavy
- Normální funkce reprodukčního systému
Více informací najdete ve veřejně dostupných zdrojích, třeba na internetu.
Složení: voda, alkohol Tu Si Zi - kokotice čínská, semeno - Semen cuscutae - 3,9g Jin Ying Zi – růže hladká, plod - Fructus rosae laevigatae - 3,9g Fu Ling – pornatka kokosová, sklerocium – Sklerotium poriae - 3,9g Mu Li - ústřice, ulita – Concha ostreae - 7,7g Mai Ya – naklíčený ječmen, plod - Fructus hordei germinatus - 7,7g Serenoa - serenoa plazivá – Serenoa repens - 11,5gOstatní zdravotní tvrzení o tinkturách nám zakazuje legislativa EU. Více informací o houbách a bylinných směsích najdete ve veřejně dostupných zdrojích a na internetu. Kvalitní informace naleznete třeba na www.tcmencyklopedie.cz.