a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Koš na basket SPARTAN Ø 10 mm, 7“ Spartan Speedminton SET 53580 SPARTAN barva černo/žlutá
Koš na basket SPARTAN Ø 10 mm, 7“

Koš na basket SPARTANBasketbalový koš SPARTAN, dodáván i s bílou síťkou a bez stojanu. Koš je vyroben z kvalitního materiálu, který dělá koš odpružený a odolá i tvrdším &uacute

můžete mít 4.10. - 7.10.

Spartan Speedminton SET 53580 SPARTAN barva černo/žlutá Spartan Speedminton SET 53580 SPARTAN barva černo/žlutá
Spartan Speedminton SET 53580 SPARTAN barva černo/žlutá

Speed badmintonová sada SET 53580 Sada obsahuje dvě rakety z hliníkového materiálu, obal, 3 plastové rychlé zelené míčky. Set je určen pro rekreační i začínající hráče. Pro tuto hru nepotřebujete s

Mondo Plavecká deska MONDO FROZEN 84 cm Spartan Speedminton SET 53580 SPARTAN barva černo/žlutá
Mondo Plavecká deska MONDO FROZEN 84 cm

Plavecká deska MONDO BOARD  Deska na plavání s barevným motivem FROZEN – Ledové království, který se bude líbit jak chlapcům, tak i dívkám. Tato plavací deska pro děti je vyrobena z kvalitní odolné

Pure2Improve Pure2Improve Skládací hula hoop Pure2Improve Pure2Improve Skládací hula hoop
Pure2Improve Pure2Improve Skládací hula hoop

Pure2Improve Skládací hula hoopPravidelným cvičením s obručí P2I zbavujete Vaše tělo přebytečného tuku na problémových partiích jako jsou břicho, hýždě, boky a nohy. Krouživým pohybem s obručí

SEDCO Činka nakládací 15 kg - SEDCO DBS1208 Pure2Improve Pure2Improve Skládací hula hoop
SEDCO Činka nakládací 15 kg - SEDCO DBS1208

Činka nakládací Set 15 kg SEDCO DBS1208Nakládací činkový set se 8-mi kotouči. Jednoruční činka vhodná pro domácí posilování s možností měnění hmotností a využití pro různé věkové a

XQMAX Elektronické šipky XQ MAX WJ18 Pure2Improve Pure2Improve Skládací hula hoop
XQMAX Elektronické šipky XQ MAX WJ18

Elektronický terč XQ MAX WJ18Šikovný elektronický terč v atraktivním designu. Jedná se o pokročilý elektronický terč se sedmimístným číslelným (LED) displejem, obsahující 27 druhů her a 500

Gala Míč házená GALA Národní-česká- házená BH3012S SEDCO Síť na badminton se stojanem SPORT VICTOR SET NET art. 2012
Gala Míč házená GALA Národní-česká- házená BH3012S

Házená míč GALA Národní házená:Gala Národní-česká-házená BH3012S bílá je zápasový míč od renomovaného výrobce Gala. Během vašeho tréninku nebo z&aacute

SEDCO Pedálový trenažer Sedco šlapadlo XB-009 SEDCO Síť na badminton se stojanem SPORT VICTOR SET NET art. 2012
SEDCO Pedálový trenažer Sedco šlapadlo XB-009

Pedálový trenažer SedcoMini rotoped Sedco - malý a jednoduchý nástroj pro procvičení horních i dolních končetin. Na šlapadle můžete šlapat jak nohama, tak s použitím horních končetin. Na rotopedu najdete i mal

SEDCO Síť na badminton se stojanem SPORT VICTOR SET NET art. 2012 SEDCO Síť na badminton se stojanem SPORT VICTOR SET NET art. 2012
SEDCO Síť na badminton se stojanem SPORT VICTOR SET NET art. 2012

SPORT VICTOR SET NETTuto přenosnou síť na badminton, je velmi snadné složit a rozložit. Je vhodná pro badminton, volejbal nebo dokonce tenis. Tyče fungují stejně jako stanové tyče se Stretchovým lankem. Složení vám zabere asi 3 minuty, stejně

SEDCO Píšťalka soudcovská kov+šňůrka L SEDCO Síť nohejbal/volejbal s lankem 4001N-5 SEDCO 9,75x1 m
SEDCO Píšťalka soudcovská kov+šňůrka L

Píšťalka soudcovská kov+šňůrka: Prodej pouze po balení 12ks!

SEDCO Síť kopaná SEDCO 3x2X1 m - SET NA DVĚ BRANKY SEDCO Síť nohejbal/volejbal s lankem 4001N-5 SEDCO 9,75x1 m
SEDCO Síť kopaná SEDCO 3x2X1 m - SET NA DVĚ BRANKY

Síť kopaná SEDCO 3×2 m SET NA DVĚ BRANKYFotbalová síť pro rekreační a klubové využití. Ideální zejména pro amatérské fotbalové oddíly a kluby. Vhodná také pro přátelská i

SEDCO Síť nohejbal/volejbal s lankem 4001N-5 SEDCO 9,75x1 m SEDCO Síť nohejbal/volejbal s lankem 4001N-5 SEDCO 9,75x1 m
SEDCO Síť nohejbal/volejbal s lankem 4001N-5 SEDCO 9,75x1 m

Sít s lankem 4001N-5Je nohejbalová/volejbalová síť s rozměry 9,75 × 1 m, která je vyrobena z polyethylenu o síle 2.0 mm.  Blíže se jedná o volejbalovou síť protaženou vinylovým lankem. Síť 4001N-5 je určena

SEDCO Nakládací činka Sedco pogumovaná set 2 x 10 kg SEDCO Síť volejbalová Sedco ECO - P401 - PE ocel lanko
SEDCO Nakládací činka Sedco pogumovaná set 2 x 10 kg

Činka nakládací Sedco pogumovaná 2 × 10 kgNakladací činkový set v prevedení liatina/chróm s pogumovanými nakladacími kotúčmi. Hmotnosť činky je možné variabilne upraviť, prípadne rozšíriť o ďal&scaron

SEDCO Hrazda na žebřiny SEDCO - Chin up rack 114 cm SEDCO Síť volejbalová Sedco ECO - P401 - PE ocel lanko
SEDCO Hrazda na žebřiny SEDCO - Chin up rack 114 cm

SEDCO – Chin up rack 114 cmZávěsná hrazda na ribstole – žebřiny. Hrazda přináší spoustu nových variací cviků, které můžete provádět na žebřinách. Jednoduchá montáž a univerzálnost. Technický popis:

SEDCO Síť volejbalová Sedco ECO - P401 - PE ocel lanko SEDCO Síť volejbalová Sedco ECO - P401 - PE ocel lanko
SEDCO Síť volejbalová Sedco ECO - P401 - PE ocel lanko

Síť volejbalová Sedco ECO P401 – PE – ocel lankoVolejbalová síť pro volnočasové využití. PE síťovina s uzly a oky 12×12 cm. Horní okraj je oblemován polypropylenovým bílým popruhem. Celá síť má

Míč Basket ORLANDO BB6141R SEDCO Činka kettlebell Exercise Black
Míč Basket ORLANDO BB6141R

Míč Basket ORLANDO BB6141R: Nylonový basketbalový míč. Určený pro školy a trénink. Vhodný pro hru v hale i venku.Velikost 6

SEDCO Činka kettlebell Exercise Black SEDCO Činka kettlebell Exercise Black
SEDCO Činka kettlebell Exercise Black

ČINKA KETTLEBEL Exercise BlackUnikátní jednoručka ve tvaru zvonu s trojúhelníkovým úchopem. Tělo činky je vyrobeno z kvalitního PVC materiálu plněného cementovou náplní. Odolné a pevné madlo činky zaručuje

SEDCO Balanční podložka Balance 705 g SEDCO Činka kettlebell Exercise Black
SEDCO Balanční podložka Balance 705 g

Balanční podložka BalanceNapomáhá k odstraňování stresu, svalového napětí a nerovnováhy. Cvičení na balanční podložce přispívá ke koordinaci pohybu a posílení stabilizačních svalov

Spartan Fotbalová branka skládací SET - DVOU KUSŮ - 91x61x45 cm Spartan Fotbalová branka skládací SET - DVOU KUSŮ - 91x61x45 cm
Spartan Fotbalová branka skládací SET - DVOU KUSŮ - 91x61x45 cm

Fotbalová branka skládací SET DVOU KUSŮ  91×61×45 cmSet dvou skládacích branek se sítí Spartan. Vysoce kvalitní skládací branka na fotbal, díky kterým si můžete pohodlně užít hru. Montáž,

SEDCO Sada pálek s míčky na stolní tenis MUK SET Spartan Fotbalová branka skládací SET - DVOU KUSŮ - 91x61x45 cm
SEDCO Sada pálek s míčky na stolní tenis MUK SET

Sada pálek s míčky na stolní tenis MUK SET Set na stolní tenis MUK se skládá ze dvou pálek a tří žlutých míčků. Tato sada je určena pro začínající a hobby hráče. Konkávní rukojetě

SEDCO Magnezium SEDCO sportovní křída ball -koule 56g Spartan Fotbalová branka skládací SET - DVOU KUSŮ - 91x61x45 cm
SEDCO Magnezium SEDCO sportovní křída ball -koule 56g

Magnezium-sportovní křída míček 56g: Sportovní křída nové receptury připravená pro sportovní použití-zejména atletika, lezectví,kulturistika,gymnastika a ostatní sporty, kde je potřeba mít suché ruce- v

SEDCO Ukazatel skore RICHMORAL - velký Baseball rukavice DH-120 syntetická useň 12“ Richmoral černá
SEDCO Ukazatel skore RICHMORAL - velký

Ukazatel skóre RichmoralKlasický ukazatel skóre s kovovou konstrukcí. Možnost složení do podoby vhodné pro transport.Technický popis:- Výrobce: Richmoral- Číslice: 0 – 99– Přehledný- Pevná kovová konstrukce- Rozměry

Pure2Improve Balanční podložka P2I protiskluzová Baseball rukavice DH-120 syntetická useň 12“ Richmoral černá