RE-SACK RE-SACK 3pack - balíček sáčků na ovoce, zeleninu a pečivo (3 ks)
Popis
Re-Sack 3pack je tím nejlepším způsobem jak začít s bezobalovým nakupováním. Obsahuje 2× sáčky Net a 1× pytlík Voile – a za skvělou cenu. Můžete s nimi vyrazit do obchodu či na farmářské trhy a koupíte do nich jak ovoce a zeleninu, tak i pečivo. Už nikdy nebudete muset použít ani jeden zbytečný mikrotenový sáček.
Re-Sacky jsou vyrobené z biobavlny, pohodlně unesou několik kilogramů, mají šikovnou šňůrku na zajištění obsahu a rozhodně se vám na rozdíl od těch obyčejných neprotrhnou.
Sáčky Net jsou průhledné a vhodné především na ovoce a zeleninu. Sáček Voile je vyrobený z jemného plátna, takže ho můžete dobře použít i třeba na pečivo. Bez problémů na ně přilepíte a pak zase sundáte cenovku z váhy. A pokud se zašpiní, nevadí – jsou pratelné (ale pozor, může se asi o 10 % srazit).
Zeleninu či ovoce můžete umývat přímo v pytlících Net – uschnou za chviličku. A na rozdíl od mikrotenových sáčků v Re-Sacku ovoce a zelenina dýchají, takže vám zůstanou déle čerstvé. Můžete je v nich i skladovat.
Jak Re-Sacky prát?
Veškeré produkty od Re-Sacku můžete prát do maximální teploty 30ºC. Na praní používejte výhradně ekologické prací prostředky a nepřidávejte aviváž. Po prvním praní se mohou srazit o 10 – 12 %.
Stal se pro vás svět bez odpadů vášní či posláním? Nebo se teprve s myšlenkou zero waste seznamujete? Ať tak či tak, určitě vás zaujme velká sonda do těchto hlubin!
Proč jsou Re-Sacky tak skvělé:
Všechny Re-Sacky jsou vyrobené z biobavlny a vyprodukované za férové mzdy. Mají certifikát GOTS – Global Organic Textile Standard, světový standard pro udržitelně vyrobený textil z vláken v BIO kvalitě. Ten zaručuje plnění velmi přísných kritérií jak při pěstování surovin, jejich zpracování, výrobě i označení produktů a to jak z hlediska ochrany přírodních zdrojů, tak i pracovních podmínek pro dělníky.
Volte raději biobavlnu:
Proč biobavlna? Běžně pěstovaná bavlna zabírá necelá 3 % ze světově obdělávané půdy, ale spotřebuje zhruba 25 % všech insekticidů a 10 % všech herbicidů vyrobených na světě. Při pěstování bavlny se používají chemikálie zakázané při pěstování plodin a bavlna je zpracovávaná za použití dalších toxických látek, z nichž část ve vláknech zůstává a dostává se do kontaktu s pokožkou.
Farmy ekologického zemědělství, kde se biobavlna pěstuje, usilují o vybudování biologicky rozmanitého zemědělského systému a udržení úrodnosti půdy přirozenou cestou.