NIMCO Pohárek na kartáčky - TA 3158-05
Popis
Pohárek na kartáčky k postavení na umyvadlo. Pohárek může sloužit jako držák na kartáčky nebo sklenička na vodu. Z hygienických důvodů tedy doporučujeme koupi rovnou dvou kusů pohárků. Matný povrch keramické nádobky „soft-touch“ je hebký a příjemný na dotek.
Na umyvadlo Příjemný na dotek Dostatečně velký Dostupný ve více barvách Možnost doplnit dalšími výrobky stejné designové řady
Pohárek lze doplnit také o další výrobky stejné designové řady, jako dávkovač mýdla nebo WC kartáč. Koupelnové a WC doplňky série NIMCO TABO jsou dostupné v několika barvách.
Návod k montáži Uvedený výrobek se nemontuje na zeď.
Údržba výrobku
Všeobecný návod údržby volně stojících doplňků
Povrch polyresinových a plastových POM materiálů vyžaduje pravidelné čištění. Volně stojící doplňky lze čistit mýdlovou vodou. Po vyčištění vytřete hadříkem do sucha. Nenechte doplněk stát na umyvadle ve vodě! Působením vody, zbytků mýdla, pasty apod. může dojít k poškození povrchu. Totéž platí i pro bambusové doplňky, které jsou součástí některých volně stojících doplňků. Na odstranění silnějšího znečištění použijte ocet. Roztok by měl působit cca 15 – 20 minut. Po aplikaci je nutné výrobek dobře opláchnout čistou vodou.
V žádném případě nepoužívejte k čištění myčku na nádobí. Poškození může nastat v těchto případech :
- použití bělících nebo desinfekčních prostředků především pokud obsahují sloučeniny chloru (chlornany, chlorečnany, apod.). Tyto prostředky nemusí být používány přímo na výrobky. Výrobek může být poškozen i v nevětratelné místnosti, kde se sráží voda s příměsí chloru (bazény, vířivky apod).
- vlivem působení vodního kamene. Tlusté vrstvy vodního kamene, které jsou i vlhké, výrazně zvyšují riziko poškození c) použití alkalických nebo kyselých silně koncentrovaných čisticích prostředků a prostředků obsahující silná oxidační činidla (protiplísňové a bělící prostředky). Tyto prostředky nemusí být používány přímo na výrobky. V omezeně provětrávaných prostorech je vhodné se vyhnout použití těchto prostředků – odpařované chlorované sloučeniny mohou na povrchu kondenzovat a tím ho poškodit. Pokud je nutné tyto čisticí nebo desinfekční prostředky použít, je nutné zajistit dobré větrání prostor a čištěné povrchy dobře a rychle opláchnout!
- použítí prostředků stavební chemie určených pro čištění např. dlažeb od stavebních hmot – jsou velmi korozně agresivní!
- použití tekutých nebo pastovitých písků, které obsahují abrasivní částice! Je třeba vyhnout se jakýmkoli drsným čisticím prostředkům, protože ty mohou být příčinou škrábanců. V žádném případě se nesmí používat ocelová vlna. Ta uvolňuje částečky železa, které porušují povrch.
- používání ponorných lázní na čištění stříbra! Ty obsahují silné kyseliny nebo chloridy a jsou pro čištění výrobků či výrobků rovněž naprosto nevhodné.
- v případě čištění povrchů čistícími prostředky, kde není známé složení, které by mohlo poškodit vrchní vrstvu povrchové úpravy. Škodlivá je i kuchyňská sůl.
Používáním nevhodných čistících prostředků nebo nesprávnou údržbou dochází k poškození výrobku vinou spotřebitele a na vzniklé závady nemůže být uplatněna reklamace!