10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 44713340

NIMCO Vestavěný dávkovač, pumpa 35 mm - UNC 4031V-90

NIMCO Vestavěný dávkovač, pumpa 35 mm - UNC 4031V-90

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Černý vestavěný dávkovač jaru, mýdla nebo saponátu do dřezu či umyvadla 35 mm je skvělým doplňkem do koupelny. Vestavěné dávkovače jsou velmi praktické jak v koupelně, tak v kuchyni. Zabírají minimum místa, jsou stabilní a dobře se udržují. Plastová nádobka na mýdlo má obsah 350 ml… Celý popis
687 Kč
Zboží od: DOMEO KOUPELNY
687 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

6.12.2024 na výdejním místě
6.12.2024 - 10.12.2024 na vaší adrese

Popis

Černý vestavěný dávkovač jaru, mýdla nebo saponátu do dřezu či umyvadla 35 mm je skvělým doplňkem do koupelny. Vestavěné dávkovače jsou velmi praktické jak v koupelně, tak v kuchyni. Zabírají minimum místa, jsou stabilní a dobře se udržují. Plastová nádobka na mýdlo má obsah 350 ml. K dávkovači je možné dokoupit nádobku 1000 ml (označení 1029VN-XL). Plnění nádobky je shora vyjmutím dávkovací pumpy. Pumpa dávkovače mosazná s černou povrchovou úpravou, závit je z vysoce kvalitního plastu POM. Vestavěný dávkovač využijete na tekuté mýdlo, dezinfekční gel nebo prostředek na mytí nádobí.Vlastnosti Jednoduchý design, skvělý vzhled Zabere minimum prostoru Určený pro dávkování tekutého mýdla, dezinfekčního gelu, prostředku na mytí nádobí Kvalitní pumpa z mosazi, závit z odolného plastu Plastová nádobka o objemu 350 ml, možnost dokoupit nádobku 1000 ml Může být součástí umyvadla i kuchyňského dřezu

Rozměry Hlava pumpy průměr 35 mm. Optimální výška desky 40 mm. Max výška desky 50 mm. Výška závitu 60 mm. Průměr závitu 28 mm. Průměr otvoru pro vyvrtání pro vestavěný dávkovač je 29–38 mm. 1 dávka průměrně 1 ml (max. stlačení 3,2 ml).
Údržba výrobku Všeobecný návod údržby kovových výrobků

Povrch pochromovaných výrobků a výrobků z korozivzdorné oceli vyžaduje pravidelné čištění. Koupelnové doplňky lze čistit horkou vodou s prostředkem na mytí nádobí (saponát) a poté přeleštit jemným hadříkem a vytřít do sucha. Nejlepší způsob na odstranění silnějšího znečištění, např. vodního kamene, je použití octa. Roztok by měl působit nějakou dobu, cca 15 – 20 minut. Po aplikaci je nutné výrobek dobře opláchnout čistou vodou. Na plochy výrobků z korozivzdorné oceli leštěné do vysokého lesku je nutné používat bezchlorové prostředky ! Např. na čištění skla.

Skleněné a keramické příslušenství doplňků čistěte obdobným způsobem jako kovové části a vyvarujte se také používání prostředků zmíněných níže. V žádném případě nepoužívejte k čištění myčku na nádobí.   Poškození může nastat v těchto případech :

  1. použití bělících nebo desinfekčních prostředků především pokud obsahují sloučeniny chloru  (chlornany, chlorečnany, apod.). Tyto prostředky nemusí být používány přímo na výrobky. Výrobek může být poškozen i v nevětratelné místnosti, kde se sráží voda s příměsí chloru (bazény, vířivky apod).
  2. vlivem působení vodního kamene. Tlusté vrstvy vodního kamene, které jsou i vlhké, výrazně zvyšují riziko poškození i koroze.
  3. použití alkalických nebo kyselých silně koncentrovaných čisticích prostředků a prostředků obsahující silná oxidační činidla (protiplísňové a bělící prostředky). Tyto prostředky nemusí být používány přímo na výrobky. V omezeně provětrávaných prostorech je vhodné se vyhnout použití těchto prostředků – odpařované chlorované sloučeniny mohou na povrchu kondenzovat a tím ho poškodit. Pokud je nutné tyto čisticí nebo desinfekční prostředky použít, je nutné zajistit dobré větrání prostor a čištěné povrchy dobře a rychle opláchnout!
  4. použítí prostředků stavební chemie určených pro čištění např. dlažeb od stavebních hmot – jsou velmi korozně agresivní!
  5. použití tekutých nebo pastovitých písků, které obsahují abrasivní částice! Je třeba vyhnout se jakýmkoli drsným čisticím prostředkům, protože ty mohou být příčinou škrábanců. V žádném případě se nesmí používat ocelová vlna. Ta uvolňuje částečky železa, které porušují povrch.
  6. používání ponorných lázní na čištění stříbra! Ty obsahují silné kyseliny nebo chloridy a jsou pro čištění pochromovaných výrobků či výrobků z korozivzdorné oceli rovněž

naprosto nevhodné.

  1. v případě čištění povrchů čistícími prostředky, kde není známé složení, které by mohlo poškodit vrchní vrstvu povrchové úpravy. Škodlivá je i kuchyňská sůl.

Používaním nevhodných čistících prostředků nebo nesprávnou údržbou dochází k poškození výrobku vinou spotřebitele a na vzniklé závady nemùže být uplatněna reklamace!