Objevte váš nový
obchod MALL na Allegro.
Objevte váš nový
obchod MALL na Allegro.
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 49532167

Vaněček Michal: Pugét aneb Jak to bylo s Erbenovou Kyticí?

Vaněček Michal: Pugét aneb Jak to bylo s Erbenovou Kyticí?

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Jak by zněly Erbenovy balady, kdyby byly vyprávěny s humorem?
Franta, obyčejný maturant, je na pokraji zoufalství z povinné četby „Kytice“. Vše se změní, když se mu zjeví samotná Polednice – ale ne taková, jak ji znáte.
Celý popis
295 Kč
Zboží od: BOOKTOOK
295 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč

27.2.2025 na výdejním místě
27.2.2025 - 28.2.2025 na vaší adrese

Popis

Jak by zněly Erbenovy balady, kdyby byly vyprávěny s humorem?

Franta, obyčejný maturant, je na pokraji zoufalství z povinné četby „Kytice“. Vše se změní, když se mu zjeví samotná Polednice – ale ne taková, jak ji znáte. Ukáže mu pravdivé a překvapivě zábavné verze známých balad, které v sobě skrývají více humoru než hrůzy.

Představte si Vodníka, který místo tragédie řeší každodenní potíže, nebo Polednici, která by raději sbírala bylinky než strašila děti. V této knize ožívají známé příběhy Karla Jaromíra Erbena ve zcela novém světle – s nadsázkou, ironií a trochou moderního pohledu na staré legendy. „Pugét“ vás rozesměje, překvapí a možná i naučí něco nového o klasické literatuře.

Ideální kniha pro děti, dospělé, maturanty i milovníky české literatury, kteří chtějí vidět Erbenovu „Kytici“ jinak – odlehčeně a s úsměvem.

  • počet stran: 74
  • produkt: Knihy – vázané
  • datum vydání: 11.2.2025
  • šířka: 154mm
  • výška: 9mm
  • hmotnost: 326g
  • ISBN: 978–80–7345–816–4
  • jazyk: česky