Značka
Cena
Štítek
Dostupnost
Zboží od
Interpret
Nosič
Rok vydání
Žánr
- Řadit podle
- Doporučujeme
- Nejnižší ceny
- Nejvyšší ceny
- Hodnocení
- Nejprodávanější
Klasika v podání Rolanda Villazona a Xaviera De Maistre.
můžete mít 17.12.
Gismondo, re di Polonia je operní série (původní název: „Dramma per musica“) o třech jednáních od Leonarda Vinciho
můžete mít 17.12.
Tomáš Vinklát
můžete mít 17.12.
Vynikající a osobitá japonská houslistka Midori má za sebou už více než 35letou úspěšnou kariéru a několikrát jsme ji měli možnost slyšet i u nás.
můžete mít 17.12.
Neobvyklé setkání dvou seveřanů a současně houslistů na jednom albu. Neobvyklé hlavně proto, že jednoho z nich tentokrát máme poprvé možnost slyšet nikoli jako sólistu, ale jako dirigenta.
můžete mít 17.12.
Krátce po vydání kompletu Brahmsových klavírních trií (Smetanovo trio, SU 4072–2) se Jana Vonášková ještě jednou k Brahmsovi vrací, tentokrát se zkušenou lotyšskou klavíristkou Irinou Kondratěnko. Kromě dvou houslových sonát je na CD Sonáta F.A.E.
můžete mít 17.12.
Hudba druhé poloviny 18. století získala u posluchačů trvalou oblibu. Je přehledná, symetrická, výrazově střídmá. – Carl Stamitz (1745–1801), syn slavného otce Jana Václava Stamice, příjemně překvapí jak svou invencí, tak propracovanou nástrojovou fakturou.
můžete mít 17.12.
Album obsahuje nahrávku tří violových koncertů Jana Václava Antonína Stamice, Jiřího Antonína Bendy a Jana Křtitele Vaňhala ve virtuózní interpretaci Petra Přibyla a Jihočeské komorní filharmonie pod taktovkou Ondřeje Kukala.
můžete mít 17.12.
Opět netradiční repertoár v jedinečné interpretaci skvělého klavíristy.
můžete mít 17.12.
Klavírní skladby Zdeňka Fibicha v podání Tomáše Víška.
můžete mít 17.12.
K výročí krále Karla IV. (700 let) vychází v jednom kompletu nahrávka zachycující mluvené slovo i ukázky původní středověké hudby, tak jak zněla v českých zemích v době vlády našeho nejvýznamnějšího panovníka.
můžete mít 17.12.
První čtyři části z dvanácti koncertů pro housle a smyčce op. 8 z r. 1725 Antonia Vivaldiho, nazvané Čtvero ročních dob (č. 1 E dur „Jaro“. Č. 2 g moll „Léto“, č. 3 F dur „Podzim“ a č. 4 f moll „Zima“), se záhy staly jedním z nejoblíbenějších a nejhranějších skladatelových děl a zůstaly jimi až do s
můžete mít 17.12.